Ana Sayfa>teskon+SODEX

teskon+SODEX

Nisan 2025
Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana Fuarı
Hannover Messe Sodeks Fuarcılık

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan teskon+SODEX Fuarı 26-29 Nisan 2023 tarihinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri gibi farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayacak fuar aynı zamanda, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenecek olan 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yapacak.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde ilki 1993 yılında düzenlenen ve 2019 Yılı Nisan Ayında 14.'sü düzenlenecek olan Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan Sodex fuarıyla birlikte 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek Teskon+Sodex Fuarı, 12 yılı aşkın süredir Teskon kongresiyle eş zamanlı olarak düzenleniyor. Gerçekleşecek olan kongrede birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelleri Teskon+Sodex çatısı altında bir araya gelerek önemli bilgi paylaşımlarında bulunacaklar.

04-07 Mayıs 2016'da İstanbul’da gerçekleşen ve alanında Avrasya'nın konusunda en büyük fuarı olan ISK-SODEX Istanbul 2016’nın ikinci gününde gerçekleşen anlaşma ile Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından uzun yıllar daha gerçekleşeceği açıklanan fuarın, 2019 yılında da yeniden Ege Bölgesinin önemli profesyonellerini ve akademisyenlerini bir araya getirmesi amaçlanıyor.

Her iki yılda bir İzmir’de gerçekleşen etkinlik en son 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşmişti. 2017 yılındaki kongrenin teması ise " Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans " olarak belirlenmişti. Hem tesisat mühendisliği hem de diğer disiplinlerde teorik ve uygulamalı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sunan TESKON Kongresi 2019 yılında da Sodex fuarıyla birlikte organize edilecek.

Teskon+Sodex Fuarı üretim ve kullanım açısından her zaman ısıtma, soğutma, klima  ve montaj sektörlerinin kalbi olan İzmir’e ve bölgeye sektördeki son gelişmeleri ve ürünleri getirmeye devam ediyor.

Yüzlerce yerli ve yabancı firmanın yer alacağı Ege Bölgesi’nin bu önemli buluşmasında yerinizi almak için acele edin.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler