Ana Sayfa>Firma>Kalite Politikası

Kalite Politikası

Deutsche Messe AG şirketinin alt kuruluşu olan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., Türkiye’de ve yurtdışındaki fuarlarına katılan tüm katılımcılarına ve ziyaretçilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine öncelik edinmiştir. 

Hizmetin kalitesinden ödün vermemek için kendi alanlarında ihtisaslaşmış profesyonellerle çalışmaktadır. Her bir çalışan, fuarların gerçekleştirilmesinde kritik rol oynamaktadır ve müşterilerine uluslararası fuar organizasyonu şirketi standartlarına uygun hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Tamamen müşterilerinin ticari başarılarını hedef alan takım çalışması anlayışı şirketin konumunu Türkiye’de kalite standartlarını en iyi uygulayan  fuar şirketi olarak güven altına almaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilk hedef  kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler