Ana Sayfa>Firma>Grup Firmaları>Uluslararası Temsilcilikler>Hannover Messe International GmbH

Hannover Messe International GmbH

 

Kuruluş Yılı: 1981 yılında bir iş birimi olarak başlamış, 1985 yılında ise limited şirketi (GmbH) olmuştur.
DMAG’nin yurtdışındaki faaliyetleri uzun yıllardır Hannover Fairs International GmbH çatısı altında düzenleniyor. Ayrıca yeni ticaret fuarı etkinlikleri geliştirmekle birlikte Güneydoğu Asya, Avustralya, Türkiye, ABD ve Brezilya pazarları başta olmak üzere yurtdışındaki ticaret fuarlarını organize ediyor. Birçok bağlı kuruluş bu etkinliklerin düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesine bağlı organizasyonun ele alınması için fuar alanında yer alıyor. 

Faaliyet Alanı
HANNOVER MESSE International (HFI),  dünyadaki belirli bölgelere göre uyarlanan bireysel pazarlama platformlarını geliştirerek ve Deutsche Messe müşterilerinin küreselleşme stratejilerini destekleyerek 1981 yılından beri fuarı faaliyetlerinde aktif bir şekilde yer alıyor.
HFI'ın etkinlikleri arasındaki aşağıdakiler yer almaktadır:

 • Yurtdışındaki ticaret fuarlarının tasarlanması ve uygulanması (resmi Alman sunumlarının yanı sıra dünya çapındaki Ticaret Fuarlarına bakın.)
 • Ana şirket ile işbirliği içinde ve Deutsche Messe portföyüne bağlı olarak yerel ticaret fuarlarının uygulanması
 • Alman Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı için organizatör bir kuruluş olarak görev yapmak
 • Ticaret fuarlarında, uluslar arası sergilerde ve diğer etkinliklerde ulusal katılımcı kontenjanları ile birlikte kuruluşlar ve dernekler tarafından çeşitli şirket pavilyonlarının düzenlenmesi ve işletilmesi
 • DMAG’nin yabancı bağlı kuruluşlarının denetlenmesi ve yurtdışındaki faaliyetlerinin düzenlenmesi

Tüm bu etkinliklerin amacı dünyadaki en büyük büyümelerin kaydedildiği bölgelerde pazarın arz ve talep bölümlerini bir araya getirmek için fırsatları en üst düzeye çıkarmaktır. Bu nedenle, Hannover Fairs International GmbH, önemli katılımcı ve ziyaretçi potansiyeli ile birlikte uluslararası pazarlama merkezi olarak kabul edilen yurtdışı pazarlarına yoğunlaşıyor. Hannover kalitesine uygun nitelikteki standartların korunduğundan emin olmak için kilit yerlerde bağlı kuruluşlar ve küresel temsilciler bulundurur.
Pazarlama hedeflerine ulaşabilmelerinde müşterilerine yardımcı olmak için Hannover Fairs International GmbH aşağıdakileri sunmaktadır:

 • Farklı endüstri sektörleri ve pazarlarında yıllara dayanan deneyim ve kapsamlı bilgi
 • Müşteriye özel olarak tasarlanmış ticaret fuarları ve katılımcı firmalar için özel konseptler
 • İhtiyaçlara bağlı olarak mevcut konseptlerde sürekli iyileştirme hizmetleri
 • Ticari ve teknik uzmanlık
 • Uluslararası ilişkiler ve yurtdışındaki bağlı kuruluş ağı
 • Hannover merkezli temel yetkinliklerin uluslararası pazarlarda sunulması
 • Denenmiş ve gerçek iletişim stratejileri ve ticari fuar hizmetleri

Yurtdışındaki yüksek standartlarını korumak ve bunları genişletmek için Hannover Fairs International GmbH faaliyetlerini sürekli olarak yeniden inceler ve geliştirir.

Ayrıca, yurtdışındaki faaliyetleri için organize ettiği ve etkin destek sağladığı son derece yetkili kuruluşları olan şirketlere sahiptir:

Aşağıda belirtilen yüksek yetkinliğe sahip yan kuruluşlar HANNOVER MESSE International’ın hizmetinde olup, yurtdışı faaliyetlerinde etkin destek vermektedir.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

 • En son haberler ve önemli tarihler
 • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
 • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler