Ana Sayfa>Automechanika Istanbul

Automechanika Istanbul

23 – 26 Mayıs 2024
Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı
Hannover Fairs Turkey / Messe Frankfurt Istanbul

Otomotiv endüstrisinin dünya çapında 3. büyük ticaret fuarı olan Automechanika Istanbul, ulusal ve uluslararası katılımcılar icin en önemli buluşma noktası olmaya devam ediyor. Fuar, endüstrinin üretici, yatırımcı ve alıcılarını bir araya getirip yeni iş ve distribütörlük anlaşmaları yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca Automechanika Academy bünyesinde düzenlenen seminer, atölye ve etkinliklerle bir bilgi paylaşım platformu sağlıyor.Fuarda yer almak, Doğu Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika bölgelerinde yeni pazarlara girmek anlamına gelmektedir.

Automechanika Istanbul'un büyümesi ve bölgedeki rolünün artması ile birlikte, katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize en kaliteli hizmeti vermenin sorumluluğunu taşımaktayız. Automechanika Istanbul, Frankfurt ve Shanghai'dan sonra otomotiv endüstrisindeki en büyük ticari fuarlardan biri olarak sektördeki yerini güçlendirmiştir. Dünyanın dört bir yanından bireysel katılımcıların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nden Endonezya’ya kadar ülke pavilyonları da fuarda yerlerini almışlardır.

Automechanika Istanbul doğru projelerin doğru kişileri bir araya getirdiğini 2017 yılında bir kez daha gösterdi. Yalnızca katılımcı açısından değil, aynı zamanda 110'u aşkın ülkeden gelen ziyaretçiler açısından da son yılların en uluslararası etkinliğine imza atıldı.

4 gün boyunca 43.874 kişi fuarı ziyaret etti. Ziyaretçiler 537'si yabancı olmak üzere 33 ülkeden en yeni teknolojileri ve ürünleri sergileyen 1217 katılımcıyı yakından tanıma fırsatı buldu.

Ekonomi Bakanlığı ve Otomotiv İhracatçıları Birliği desteği ile düzenlenen uluslararası satın almacı programı kapsamında Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Filistin, Sırbistan, Tunus ve Yunanistan’dan alıcılar fuarı ziyaret etti. Yurtdışının yanı sıra, Sanayi ve Ticaret Odaları ve Meslek Odaları ile işbirliği sonucunda Türkiye'nin dört bir yanından 100'ün üzerinde Anadolu delegasyonu fuarı ziyaret etti.

Messe Frankfurt Türkiye ve Hannover Fairs Turkey olarak profesyonel ve uluslararası bir fuar düzenlemenin gururunu yaşıyor ve Automechanika Istanbul 23 – 26 May 2024 'te katılımınızı heyecanla bekliyoruz.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler