Ana Sayfa>ALUEXPO

ALUEXPO

12-14 Ekim 2023
Uluslararası Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı
Hannover Messe Ankiros Fuarcılık

ALUEXPO  – 8. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

Hannover-Messe Ankiros Fuarcilik A.Ş.
Tarih: 14-14 Ekim 2023
Yer: İstanbul Fuar Merkezi,  1. ve 2. Holler – İstanbul


AVRASYA ALUMİNYUM SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI

Türkiye’de 30 yıldır metalurji sektörünün önde gelen fuarlarını organize eden, Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan 8. Uluslararası Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı – ALUEXPO, 12-14 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 2 nolu hollerinde gerçekleşecek.

Aluexpo 2019’a Genel Bakış

Katılımcılar

35 ülkeden, 181 yerli, 216 yabancı olmak üzere, toplam 397 katılımcı

Ziyaretçiler

82 ülkeden 1.789 yabancı, 10.058 yerli olmak üzere, toplam 11.847 profesyonel sektörel ziyaretçi

Aluminyum Sektörü İstanbul’da buluşuyor!

Aluminyum dünyada demir-çelikten sonra en yaygın kullanılan metaldir.  ALUEXPO, coğrafi konumunun avantajı ile dünya’nın dört bir yerinden gelen alüminyum üreticilerinin ve tedarikçilerinin vazgeçilmez buluşma noktası oldu.

ilki 2009’da organize edilen ALUEXPO’nun, sektörle paralel olarak kısa sürede büyük bir gelişim göstererek, alüminyum konusunda büyüklük açısından dünyanın en önemli 3 fuarından biri haline geldi.

Türkiye’de ve Dünya’da aluminyum hem üretim, hem de tüketiminin çok hızlı arttığı düşünüldüğünde ALUEXPO üreticiler için kaçırılmaz bir fırsat…

Neden ALUEXPO Fuarı ?

Avrupanın 2.  ve Avrasya en büyük Aluminyum Fuarı olan ALUEXPO Fuarında katılımcılar birçok yeni bağlantı kurarak önemli anlaşmalara attı. Sektörü etkileyen kararların verildiği bu platforma katılarak siz de Türkiye ve Avrasya’nın büyümekte olan Alüminyum sektöründe yerinizi alma fırsatını kaçırmayın.

Fuarı alüminyum üreticileri ve tedarikçileri olmak üzere yoğun olarak alüminyum ürün kullanan inşaat ve yapı, otomotiv, beyaz eşya, savunma, makina imalatı, ulaştırma, raylı sistemler, ambalaj, enerji, mutfak eşyası, iletken ve teller ve daha birçok sektör ilgilisi ziyaret ediyor.  En az tanıtım maliyeti ile bu gelişen  sektörlerde avrasya bölgesindeki pazar payınız ve etkiniz artacaktır.

Aluminyum sektörünün tedarikçi ve üreticilerinin mutlaka bulunması gereken platform;

ALUEXPO Katılımcı Profili;

İstanbul Fuar Merkezi’nde önde gelen yerli alüminyum üreticileri ve küresel tedarikçi firmalar ürünlerini ve teknolojilerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Alüminyum sektörünün tüm tedarikçileri:

Ergitme, döküm, ısıl işlem ve yeniden ısıtma teknolojileri, Basınçlı döküm makina ve ekipmanları, Kokil döküm makina ve ekipmanları, Sürekli döküm makina ve ekipmanları, Refrakterler ve yalıtım malzemeleri, Hadde teknolojileri, Ekstrüzyon ve tel çekme teknolojileri, Döküm, Dövme ve Ekstrüzyon kalıpları, Kalıp ve aksamlarının üretimi ve malzemeleri, Test, ölçüm ve kontrol teknolojileri, Hurda prosesleri, yeniden kazanım, ıslah, geri dönüşüm teknolojileri, Yüzey işlemleri, Servis ve danışmanlık hizmetleri, dernekler ve yayınlar yine ALUEXPO’da yerlerini alacaklar.

Alüminyum sektörünün tüm üreticileri:

Birincil alüminyum, Sekonder aluminyum, Yarı bitmiş alüminyum ürünler; levha, profil, külçe, biyet, vb., Döküm ürünleri, Mimari uygulamalar için alüminyum sistem ürünleri, Endüstriyel üretimler için yarı mamüller ve Diğer alüminyum ürünlerini sergileyecekler.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler