Ana Sayfa>SODEX ANKARA

SODEX ANKARA

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı
Hannover Messe Sodeks Fuarcılık

İlk defa 2011’de…

SODEX ANKARA Fuarı, sanayicisinden çalışanına yoğun bir katılımla  ilk defa 2011 yılında gerçekleşti. Ankara’da yapılan ve sektörün en önemli organizasyonu olan SODEX ANKARA Fuarı, başkentte sektörün nabzını tuttu. İklimlendirme-tesisat ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren 121’i direkt katılımcı 39’u temsilci, toplam 160 firma ürün ve hizmetlerini sergiledi. Mart ayında düzenlenen ve yoğun kar yağışına rağmen büyük ilgi gören fuar, katılımcıların ve ziyaretçilerin memnuniyetiyle son buldu.


2013’te %40 büyüme...

Başarılı İhracatçılar Ödül töreni ile 23 Mayıs 2013 tarihinde açılan SODEX ANKARA Fuarı, ikinci kez sektöre heyecan kattı. Yoğun ilgi gören SODEX ANKARA, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın ziyareti ile açıldı. 2012 yılında 13 ürün grubunda en çok ihracat yapan firmalara, bakanımız ve başkanımız tarafından ödülleri takdim edildi.

SODEX ANKARA 2013 Fuarı %40’dan fazla bir büyüme göstererek temsilciliklerle birlikte toplam 230 katılımcı firmaya ürünlerini tanıtma olanağı sağladı.

“Alım heyetleri organizasyonu” modeli ile ilk fuar olma özelliğini taşıyan SODEX ANKARA Fuarı, Ekonomi Bakanlığı ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nin işbirliği ile 35 yabancı ülkede alım heyeti organizasyonu düzenlendi.


HVAC Sektörü Mayıs 2015’te tekrar Ankara’da buluştu.

İlk defa 2011 yılında düzenlediğimiz ANKARA SODEX Fuarı, 07 – 10 Mayıs 2015 tarihinde çok ciddi bir katılımcı sayısı ile tekrar düzenlendi. Toplam 141 katılımcının yer aldığı ve 8.385 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar, büyük ilgi topladı.

HVAC Sektörü Mayıs 2017’de Türkiye’nin Başkenti Ankara’da Buluşmak İçin Gün Sayıyor…

2017 yılında sektörün yerli ve yabancı birçok aktörü ile buluşmaya hazırlanan Ankara, 10-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ato Kongre ve Sergi Merkezi’nde  yine Sodex Ankara Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Etkin yurt içi ve yurt dışı tanıtımları ile, hedef sektör-ziyaretçi paralelinde devam eden çalışmalar doğrultusunda Sodex Ankara Fuarı bir kez daha sektörün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler